KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13149455
nr 1314 9455
Akvareller
6 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad EÖ, 1918, Stockholmsmotiv. Motivet: 15x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:39:20
100 kr
150 kr
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)